Tüp Bebek TedavilerimizYüksek başarı oranlarımızla, çocuk özleminize son veriyoruz

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimiz

Tüp Bebek Merkezimiz

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimiz, tam donanımlı ve son teknolojiye sahip olan kurumsal atyapısıyla...

Tüp Bebek Tedavisi

Tüp Bebek (IVF)

Tüp Bebek tedavisi tekniklerinin kullanılmaya başlamasıyla bugün birçok çift bebek sahibi olabilmektedir.

yumurta donasyonu

Yumurta Donasyonu

Kadın yumurta hücreleri doğumdan itibaren ve ergenlikle birlikte her adet dönemiyle birlikte azalarak...

sperm dondurma

Sperm Donasyonu

Baby botoks aslında adı gibi bebeksi dokunuşlu bir botoks uygulama çeşididir. İşlem oyuncu botoksu...

cinsiyet secimi

Cinsiyet Seçimi

Ailenizi tamamlamak istiyorsunuz ancak işinizi şansa bırakmak istemiyorsunuz...

yumurta dondurma

Embyro / Yumurta Dondurma

Evlenme ve çocuk doğurma ileri yaşlara ertelendikçe, veya kanser tedavisi öncesi yumurtaların...

Adım Adım Tüp Bebek Tedavisi

Kıbrıs'ta Yüksek Başarı Oranıyla Tüp Bebek Tedavisi

06Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimiz; personelinden, kullanılan tüm cihaz ve ekipmanlara kadar, en son tıp teknolojisi dünya standartlarında kurulmuş bir hastanedir. Kıbrıs'ta sadece bizde bulunan çok özel cihazlar ile özellikle tüp bebek ve gebelik süreci boyunca tanı ve tedavi yöntemleri kusursuz derecede yapılabilmektedir. Tüp Bebek Hastanemiz çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerimizi maddi ve manevi olarak, ekonomik açıdan bütçelerini sarsmayacak şekilde bir fiyat politikası oluşturduk. Ayrıca değerli anne adaylarımızın, tüp bebek tedavisi boyunca rahat ve konforlu şekilde geçirebilmesi için maksimum seviyede tüm gerekli önlemleri de almış bulunmaktayız.

Tüp Bebek Merkezimizin averaj olarak gebelik oranına bakıldığında 88.2% olarak kayıt altına alınmıştır.

Ayrıca alanında deneyimli ve akademik kadromuz tedavi süresi boyunca sürekli olarak sizleri bilgilendirip, POZİTİF ENERJİLERİ ile daima yanınızda olacaktır...

Aklınıza takılan her türlü soruyu bize sormaktan çekinmeyiniz!

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hastanemizde çok uygun fiyatlarla tüp bebek tedavisi, genetik tani ve cinsiyet seçimi gibi birçok hizmeti hassas bir şekilde sunuyoruz.

Eğer Kuzey Kıbrıs'ta Tüp Bebek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz, uzman doktor ve ekibimiz sizin herzaman yanınızda olacaktır!

KKTC Tüp Bebek Hastaneleri içerisinde en temiz ve en yüksek gebelik başarısı için, tüp bebek uzmanımız sizin yardımınıza hazır.

Kıbrıs'ta tüp bebek deneyen, yaptıran veya yaptırmak isteyen hastalar için her zaman akıllarını meşgul eden konu tüp bebek fiyatlarıdır. Öncelikle şunu söylemek gerekirse, Tüp bebek merkezimizde son derece titizlik ve profesyonel açıdan bir tedavi şeklide uyugunlanmaktadır. Aile bireyleri öncelikle tüp bebek testlerinden başarıyla geçtikten sonra işlemlere başlanmaktadır.

Fiyatlarımız diğer tüp bebek merkezlerine baktığınızda daha uygun ve hesaplı olduğunu hemen anlayacaksınız. Fiyatlarımız için lütfen bize iletişim formu veya telefon numaramızdan ulaşın.

Amacımız çocuk sahibi olmak isteyen bireylerin hayallerini geçeğe dönüştürerek onlar mutlu etmektir.

Tüp Bebek Hastanemiz

Başarı HikayelerimizHastalarımızın yorumlarını paylaşıyoruz

Hayalim tam anlamıyla gerçek oldu.

"Dr. Tolga Bey çok kibar ve alanında deneyimli birisi, diğer personelde benimle çok ilgili ve alakalı oldu. Hastane ortamı sessiz ve temiz, ayrıca fiyatları da çok uçuk değil, ilk denememde hamile kaldım.

Hastane ekibi ve eşimin manevi destekleriyle bu sancılı ve zor süreci çok kolay bir şekilde atlattım.

Hayalim tam anlamıyla gerçek oldu. Aslı bebeğimizi bize kazandırdığı için ben ve eşim tüm ekibe teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz...."

tup bebek032

Ayşen Ç.

Başarı HikayelerimizHastalarımızın yorumlarını paylaşıyoruz

Normal yollarla maalesef çocuk sahibi olamadık.

"Birkaç tanıdığın tavsiyesiyle Tolga hocamla tanıştık. İlgisi, güleryüzü ve sempatik tavırlarıyla ailecek hayranlığımızı kazandı. Kendisine güvenip tedaviye başladık, eşim şu an 7 haftalık hamile üstelik ikiz bebek babası olacağım, çocuk özlemi çeken herkese Dr. Tolga Bey'i tavsiye ediyorum. Bu vesileyle bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum...."

tup bebek030

Ayhan K.

Başarı HikayelerimizHastalarımızın yorumlarını paylaşıyoruz

Herkese sizi tavsiye edeceğim.

"Bitmek üzere olan evliliğimi ve hayatımı sizin sayenizde kurtardım. Tüp Bebek tedaviniz sayesinde tam 5 yıldır çektiğim bebek hasretim sonra erdi. Size sonsuz teşekkür ederim. Kızım, kocam ve ben size duacıyız. Herkese sizi tavsiye edebileceğim..."

tup bebek072

Deniz Ö.

Başarı HikayelerimizHastalarımızın yorumlarını paylaşıyoruz

Herkese tavsiye ederim hocamızı.

"Hocamızdan çok memnun kaldım. Teşhis konusunda net ve hızlı olması etkiledi beni. Nasıl tedavi yol izleyeceği hakkında detaylı olarak bilgilendirdim. Hastasına davranış şekli çok ilgili ve samimi. ..."

tup bebek029

Burcu E.

Başarı HikayelerimizHastalarımızın yorumlarını paylaşıyoruz

Tüm hayal edenler sağlıklı bir şekilde bebeklerine kavuşsun.

"1 ay önce yine bu sitede görüp randevu aldığım, işinde son derece profesyonel aynı zamanda insana rahatlık veren, samimi ve pozitif bir doktor. Açıkçası doktor seçmek konusunda çok titiz bir insan olduğum için bazen gideceğim alanda ki doktorları aylarca araştırdığım olur. Fakat bu sefer kendime, sadece siteyi açıp bana en güler yüzlü gelen doktoru seçeceğim dedim. Sanırım Allah yardım etti ve en doğru seçimi yaptım. Tolga Bey'e 1 ay önce bebek hayaliyle başvurdum ve bugün hamile olduğumu öğrendim. Her şey o kadar hızlı gelişti ki kesinlikle yaydığı enerjinin hastalarına şans getirdiğine inanıyorum. Benim gibi dilerim tüm hayal edenler sağlıklı bir şekilde bebeklerine kavuşur..."

tup bebek031

Özge E.

Bize Ulaşın

Dr. Bahir İlter Sokak No: 7 Ortaköy, Lefkoşa - KKTC

Tel: 0548 880 80 48

Email: info@tolgatuna.com

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek